Меню

Ортопедичні дивани Єврокнижка

05.10.2020 -

Основні різновиди диванів-єврокнижок і їх особливості.Базова конфігурація-ідеальне рішення для невеликих квартир
Найбільш проста конфігурація єврокнижки виконана в стилі мінімалізм и т.д., подробнее https://lux-mebli.net/g4385701-ortopedichni-divani-yevroknizhka.

Серед переваг базової моделі можна виділити наступне:

підходить для інтер’єрів в стилі мінімалізм.
немає громіздких підлокітників.
повноцінне спальне місце.
Відсутність підлокітників та інших елементів конструкції вигідно позначається на габаритних розмірах меблів. диван зберігає своє повноцінне спальне місце, зате його загальний габарит становить всього близько 2.0 метра. Тоді як у більшості моделей з підлокітниками довжина становить не менше 2.2-2.5 метра.

Як підсумок — базова модифікація має компактні розміри і повноцінне спальне місце, тому такі дивани ідеально впишуться в невелику кімнату або в інтер’єр в стилі мінімалізм.

Класична єврокнижка — найбільш поширена модель
Традиційна єврокнижка відрізняється від базової комплектації наявністю підлокітників. Це найпопулярніша модифікація, яку можна зустріти в більшості домашніх інтер’єрах. Виглядає такий диван наступним чином: багато виробників додатково комплектують свої дивани горизонтальною спинкою, яка з’єднує два підлокітника. Вона не тільки стабілізує конструкцію, але і грає дві важливі ролі:

постільна білизна не затирає шпалери або іншу обробку стін.
людина під час сну не стикається з холодною стіною, що робить відпочинок більш комфортно.
Традиційна єврокнижка стабільно тримається в лідерах серед інших диванів, залишаючись одним з найпопулярніших і поширених видів м’яких меблів.

Моделі з функціональними підлокітниками
Досить незвичайна і оригінальна модифікація дивана, яка передбачає наявність оригінальних за формою і конструкції підлокітників.

Існує три основних типи функціональних підлокітників:

Ніша. Зручне рішення для зберігання різних речей — від спиртного до книг. Оригінальне рішення, що дозволяє завжди тримати під рукою потрібні речі, наприклад пульти дистанційного керування від техніки, окуляри або улюблені газети/журнали.
.Підлокітник-короб. Верхня декоративна планка з ЛДСП або МДФ служить кришкою, а всередині порожнистий короб, в якому можна зберігати декоративні подушки, що йдуть в комплекті з диваном, а також можна зберігати постільні речі та інші речі.
Єдиним недоліком модифікованих підлокітників варто відзначити збільшення габаритних розмірів дивана. В середньому довжина моделі становить 2.4-2.7 метра.

Якщо розмір кімнати дозволяє — можна сміливо брати такий диван. Багато виробників пропонують різні типи підлокітників з будь-якою комбінацією на вибір -2 ніші , 1 ніша + 1 бар, 2 бари і т. д.

«Крокуючий» механізм-швидка і зручна розкладка
Досить рідкісна, але практична і оригінальна модифікація єврокнижки — наявність «крокового» або «крокуючого» механізму. Виглядає така конструкція наступним чином. Свою назву механізм отримав за принципом своєї роботи. Щоб розкласти диван, необхідно підняти блок сидінь, а сама конструкція як-би зробить «крок» і сидіння стає самостійно на підлогу. Офіційно механізм має назву»пантограф».