Меню

Ортопедичні дивани Єврокнижка

05.10.2020 -

Основні різновиди диванів-єврокнижок і їх особливості.Базова конфігурація-ідеальне рішення для невеликих квартир
Найбільш проста конфігурація єврокнижки виконана в стилі мінімалізм и т.д., подробнее https://lux-mebli.net/g4385701-ortopedichni-divani-yevroknizhka.

Серед переваг базової моделі можна виділити наступне:

підходить для імадких підлокітників.
повноцінне спальне місце.
Відсутність підлокітників та інших елементів конструкціїнамеблів. диван зберігає своє повноцінне спальне місце, зате його загальний габарит становить всього близько 2.0 метра. Тоді як у більшості моделей з підлокітниками довжина становить не менше 2.2-2.5 метра.

Як підсумок — базова модифікація має компактні розміри і повноцінне спальне місце, тому такі дивани ідеально впишуться в невелику кімнату або в інтер’єр в стилі мінімалізм.

Класична єврокнижка — найбільш поширена модель
Традиційна єврокнижка відрізняється від базової комплектації наявністю підлокітників. Це найпопулярніша модифікація, яку можна зустріти в більшості домашніх інтер’єрах. Виглядає такий диван наступним чином: багато виробників додаткдипинкою, яка з’єднує два підлокітника. Вона не тільки стабілізує конструкцію, але і грає дві важливі ролі:

постільна білизна не затирає шпалери або іншу обробку стін.
людина під час сну не стикається з холодною стіною, що робить відпочинок більш комфортно.
Традиційн теред інших диванів, залишаючись одним з найпопулярніших і поширених видів м’яких меблів.

Моделі з функціональними підлокітниками
Досить незвичайна і оригінальна модифікація дивана, яка передбачає наявність оригінальних за формою і конструкції підлокітників.

Існує три основних типи функціональних підлокітників:

Ніша. Зручне рішення для зберігання різних речей — від спиртного до книг. Оригінальне рішення, що дозволяє завжди тримати під рукою потрібні речі, наприклад пульти дистанційного керування від техніки, окуляри або улюблені газети/журнали.
.Підлокітник-короб. Верхня декоративна планка з ЛДСП або МДФ служить кришкою, а всередині поморативні подушки, що йдуть в комплекті з диваном, а також можна зберігати постільні речі та інші речі.
Єдиним недоліком модифікованих підлокітників варто відзначити збільшення габаритних розмірів дивана. В середньому довжина моделі становить 2.4-2.7 метра.

Якщо розмір кімнати дозволяє — можна сміливо брати такий диван. Багато виробників пропонують різні типи підлокітників з будь-якою комбінацією на вибір -2 ніші , 1 ніша + 1 бар, 2 бари і т. д.